Zgłoś problem: 609 804 366

Usługi komputerowe i informatyczne – Warszawa

1. Prewencyjna opieka serwisowa

Jeśli sprawny komputer jest Ci niezbędny do pracy, nie stać Cię na przestoje i awarie, proponujemy skorzystać z prewencyjnej opieki nad sprzętem komputerowym i doraźnego serwisu komputerowego. W zryczałtowanej opłacie abonamentowej mieści się regularne odwiedzanie Klienta przez serwisanta w ustalonych odstępach czasu oraz konserwacja komputerów obejmująca: oczyszczanie i optymalizację dysku twardego, sprawdzenie zabezpieczeń, test na obecność wirusów, przyspieszenie działania komputera (optymalizacja ustawień), kontrolę temperatury i zużycia podzespołów (procesor, ram, dysk twardy, zasilacz), kontrolę napięć zasilacza, czyszczenie wnętrza komputera (przeciwdziałanie zwarciom).

Bez dodatkowych opłat zostaną też w razie potrzeby przeprowadzone inne działania z zakresu oferty firmy. Firmy opłacające abonament mają zagwarantowane priorytetowe traktowanie w razie nagłej awarii z gwarantowanym czasem reakcji.

Usługi Komputerowe

Każda wizyta serwisanta z serwisu komputerowego poprzedzona jest jego telefonem w celu potwierdzenia miejsca i godziny – możliwa zmiana ustalonego terminu wizyty przez Klienta jest bezpłatna. Ceny takiej usługi ustalane są indywidualnie i są zależne od wielu czynników, dla tego nie podajemy cen przykładowych. Te zmienne to m.in. zakres obowiązków, ilość stanowisk, częstotliwość wizyt, odległość. Dla zachęty możemy powiedzieć, że warto zadzwonić i zapytać o taką stałą opiekę, bo chcąc zdobyć nowych klientów, oferta ta jest wyjątkowo atrakcyjna, co potwierdzają nasze referencje.

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon – Śr – Pt:
Dyżur: 9:30-11; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Wt – Czw:
Dyżur: 16-18; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Sob. – Niedz. – święta:
Tak, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy

Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top
Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, zadzwoń teraz na numer 609 804 366. W rozmowie wstępnie zdiagnozujemy problem, przedstawimy sposób i termin jego rozwiązania oraz przybliżony zakres cenowy usługi. Zapraszamy!