Zgłoś problem: 609 804 366

Pogotowie kopmuterowe w Warszawie

Ofertę OpenService taką jak naprawa komputerów można podzielić na kilka głównych punktów:

Aktualny komputer klienta:

Pogotowie komputerowe – Warszawa – nasza oferta obejmuje między innymi takie czynności jak:

Kompleksowa pomoc przy wszelkich kłopotach z komputerem: doradztwo telefoniczne oraz e-mailowe, naprawa i wymiana sprzętu (PC, laptopy, notebooki, netbooki, tablety), diagnostyka uszkodzeń, przywracanie systemu, diagnostyka i naprawa antywirusowa, naprawa komputerów, etc.

Aktualizacja i zabezpieczanie systemu, instalowanie i reinstalacja Windows oraz sterowników, konfiguracja i instalacja innych niezbędnych programów, konfiguracja i instalacja urządzeń peryferyjnych: drukarek, skanerów, ploterów, kamer, głośników itp.

Ocena stanu sprzętu komputerowego, rozbudowa, zwiększanie wydajności, usuwanie niepotrzebnych aplikacji i plików, konfiguracja przeglądarek z usuwaniem reklam włącznie, zmiana wielkości partycji, odzyskiwanie utraconych i zapomnianych haseł, czyszczenie wnętrza i wiele innych czynności. Specjalistyczna pomoc komputerowa – Warszawa – służymy wsparciem w każdej sytuacji, kiedy komputer nie działa tak jak powinien.

Kupno nowego komputera:

doradzamy i znajdujemy optymalne rozwiązania:

Migracja danych do nowego komputera z używanego dotychczas, przenoszenie poczty i innych programów wraz z bazami danych i ustawieniami użytkownika, zmiana komputera z przeniesieniem dotychczas używanego systemu operacyjnego i wiele innych.

Fachowe doradztwo dotyczące podzespołów ze wskazaniem optymalnych pod względem jakości i ceny, zakup komponentów w imieniu Klienta, dowóz wraz z montażem, instalacja nowego i używanego sprzętu komputerowego, instalacja systemu operacyjnego, dobór najlepszych darmowych narzędzi i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmy.

Optymalizacja komputera to nasza domena. Od konsultacji, poprzez montaż, aż do uruchomienia.

Sieć domowa i Internet:

pogotowie internetowe, instalacja, montaż i konfiguracja i naprawa Internetu i sieci kablowych i bezprzewodowych, naprawa i dzielenie (kablowe lub bezprzewodowe) każdego rodzaju Internetu (Neostrada, Aster, Chello, Vectra, Dialog, Netia, Sferia, Multimedia, T-Mobile, Plus, Orange, Play, inne);

zabezpieczanie sieci WiFi, udostępnianie plików w sieci, zakładanie adresów poczty elektronicznej, konfiguracja klientów poczty, komunikatorów, instalacja zabezpieczeń, sieciowe podłączanie drukarek i dysków magazynowych, darmowe rozmowy przez Internet (VoIP), inne.

Archiwizacja danych:

– przygotowywanie systemów archiwizacji i backupu, dyski zewnętrzne, lustrzane matryce RAID, inne.

Odzyskiwanie danych:

odzysk danych z kart pamięci (telefony, aparaty, każdy rodzaj), pamięci przenośnych USB, dysków twardych z komputerów stacjonarnych, laptopów, z dysków przenośnych, dysków SSD. Odzyskiwanie danych utraconych, celowo lub przypadkowo skasowanych, także sformatowanych dysków, inne.

Serwisy WWW:

administracja istniejącymi stronami, zmiany, aktualizacje, rejestracja i konfiguracja domen i kont pocztowych, archiwizacja poczty, migracja z POP do IMAP, inne.

Pomoc w obsłudze:

przygotowywanie przyjaznego i intuicyjnego środowiska pracy, podstawowa nauka obsługi komputera i programów, zmiana wyglądu systemów (w tym przystosowanie Windows 10/8/8.1 aby wyglądał i działał jak wcześniejsze systemy, XP i 7)

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, a także z pakietami, propozycjami współpracy, i promocjami na naprawę komputera.

Szybko rozwiążemy Twój problem z PC – Dojazd 24/7 – Terminy „od zaraz”! – Warszawa – Szybko pokonamy każdą nagłą awarię! – Dojazd 24/7 – Termin nawet na dziś!

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon – Śr – Pt:
Dyżur: 9:30-11; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Wt – Czw:
Dyżur: 16-18; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Sob. – Niedz. – święta:
Tak, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy

Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top
Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, zadzwoń teraz na numer 609 804 366. W rozmowie wstępnie zdiagnozujemy problem, przedstawimy sposób i termin jego rozwiązania oraz przybliżony zakres cenowy usługi. Zapraszamy!