Zgłoś problem: 609 804 366

Serwis komputerowy i naprawa laptopów

informatyk_warszawa

Firma OpenService powstała w 2009 roku, chociaż doświadczenie sięga 2003. Świadczymy usługi w Stolicy zakresie błyskawicznej i kompletnej pomocy w zakresie wszystkich problemów z komputerami stacjonarnymi, netbookami, notebookami, laptopami wszystkich marek, sieciami (kablowymi i WiFi), programami, pocztą e-mail, wirusami komputerowymi, drukarkami, a także z modernizacją, konserwacją i unowocześnianiem sprzętu komputerowego i informatycznego. Nasz serwis komputerowy stara się pomagać błyskawicznie, najczęściej jeszcze tego samego dnia, zarówno w serwisie stacjonarnym, jak i z dojazdem. Jesteśmy mobilni, dojeżdżamy do użytkowników prywatnych jak i małych i średnich firm. Za wykonaną usługę informatyczną wystawiamy faktury bez VAT (dawniej rachunki) możliwe do zaksięgowania w kosztach działalności.

Firma OpenService działa w systemie 24/7, w którym najczęściej problematyczna sytuacja zostaje naprawiona całkowicie już podczas pierwszej wizyty informatyka pod podanym adresem Klienta, lub w lokalu serwisu. Pracujemy zachowując konkurencyjne stawki za serwis i naprawę komputerów, oraz z oferujemy gwarancję zadowolenia – Klient nie ponosi opłat przy naprawach nieudanych lub jeśli z innego powodu nie będzie zadowolony. Zapoznaj się z pełną ofertą usług.

W naszej ofercie usług informatycznych znajduje się doraźne pogotowie komputerowe, jak i stała opiekę nad sprzętem informatycznym a także szybkie wsparcie użytkowników w sytuacjach krytycznych, a to wszystko z pominięciem tak nielubianych stałych opłat ryczałtowych. Proponujemy popularne usługi pomocy komputerowej w konkurencyjnych kosztowo zestawach, posiadamy także promocje dla nowych i obecnych Klientów. Zapraszamy do kontaktu w jeden z kilku sposobów!

Rejonem działania serwisu komputerowego jest cała Warszawa oraz miasta satelickie w obrębie: Łomianki -> Legionowo -> Marki -> Wawer -> Piaseczno -> Nadarzyn -> Pruszków -> Ożarów Maz. -> Izabelin -> Łomianki. Im bliżej Woli i Bemowa, tym szybciej możemy się zjawić.

serwiskomputerowy

Jeśli podczas naprawy pojawia się problem trudniejszy, i kiedy naprawa nie może odbyć się od ręki, komputer za zgodą Klienta i za pokwitowaniem jest od niego pobierany i przewożony do dobrze wyposażonego serwisu komputerowego, gdzie odbywa się jego naprawa. Następnie sprawne już urządzenie jest odwożone pod wskazany adres przeważnie nie później niż kolejnego dnia.

Jedną z podstawowych a także najskuteczniejszych sposobów pozyskiwania Klientów przez OpenService są polecenia, czyli tzw. marketing szeptany – słowem – popularne rekomendacje znajomych. Jest to przyczyną dla której wyjątkowo bardzo staramy się, aby Klient był zadowolony z naprawy, a Jego problem rozwiązany szybko i ostatecznie. Osoba dzwoniąca do nas może oczekiwać traktowania w najwyższy sposób indywidualnego (w końcu każdy przypadek jest inny), a także liczyć na darmową radę lub podpowiedź, bezpłatną pomoc przez telefon o dowolnej godzinie, a podczas serwisu i naprawy komputera na kulturalnego, cierpliwego informatyka, który posługując się prostym językiem przedstawi swoją fachową wiedzę tak, aby wszystko stało się zrozumiałe. A czemu tak? Ponieważ serwis i naprawy PC to nie tylko nasza wiedza i doświadczenie, ale też pasja, a każda awaria to kolejna poprzeczka, którą uwielbiamy przeskakiwać! Najlepszą rekomendacją firmy jest zadowolony Klient, co motywuje nas jeszcze bardziej.

Serwis komputerowy Warszawa zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego każdego rodzaju. Jesteśmy firmą, która działa od wielu lat i posiadamy dużą liczbę klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług. Naprawa komputerów Warszawa odbywa się szybko i sprawnie, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że klienci, którzy korzystają z naszych usług pilnie potrzebują sprzętu do pracy i nie tylko.

W dzisiejszych czasach komputery są rzeczą niezbędną, aby móc nie tylko pracować, ale również mieć możliwość korzystania z uroków Internetu, czy też po prostu odpoczywać grając na nich. Profesjonalny serwis laptopów Warszawa tylko u nas. Dla nas nie ma spraw, albo problemów, którym nie jesteśmy w stanie podołać. Zawsze rozwiązujemy niedogodności, z jakim zgłaszają się do nas klienci. Obsługujemy klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wystawiamy rachunki, które można bez problemu wliczyć w koszta. Naprawa laptopów Warszawa odbywa się u klienta, jeżeli problem jest szybki do wyeliminowania, lub bezpośrednio w naszym serwisie, jeżeli sprawa wymaga większej ingerencji w sprzęt.

Oprócz doraźnej pomocy związanej z naprawą komputerów zarówno stacjonarnych, jak i laptopów oraz innego sprzętu komputerowego, zajmujemy się także stałą kontrolą nad komputerami firmowymi. Wystarczy, że zlecisz nam usługi serwisowe, a my wówczas na bieżąco będziemy kontrolować sprzęt znajdujący się w biurze, aby wszystko działało sprawnie lub też w razie jakiegoś problemu wystarczy do nas zadzwonić, a my przyjedziemy i na miejscu naprawimy niedogodność. Jesteśmy profesjonalnym, rzetelnym i sprawdzonym serwisem, który zatrudnia wykwalifikowanych informatyków, oraz osoby, które znają się na sprzęcie komputerowym jak nikt inny.

Naprawy odbywają się na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu szybko i sprawnie diagnozujemy powstałe utrudnienia. Diagnozy przeprowadzane przez nasz serwis przebiegają w ekspresowym tempie i całodobowo. Obsługa klienta jest u nas zawsze na wysokim poziomie. Ceny napraw ustalamy zawsze z Klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ każdy Klient ma inne oczekiwania i wymagania względem naszej firmy. Za wykonaną przez nas naprawę lub diagnozę jesteśmy w stanie dać gwarancję, co potwierdza, że jesteśmy rzetelną firmą. Jesteśmy elastyczni, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb Klientów, którzy zgłaszają się do nas w celu uzyskania pomocy w naprawie sprzętu komputerowego. Jeżeli zatem masz problem z komputerem i potrzebujesz fachowej, rzetelnej pomocy w szybkim czasie, to dobrze trafiłeś. Każdą sprawę doprowadzamy do końca.

Jesteśmy firmą, która na rynku cieszy się ogromną popularnością dzięki rzetelnemu podejściu do każdego przypadku. Naprawiamy lub dokonujemy wymiany uszkodzonego sprzętu po wcześniejszym uzgodnieniu, ponieważ zdanie i opinia osób, które korzystają z naszych usług jest bardzo ważna tak samo jak zadowolenie naszych partnerów. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami, w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości również prosimy o kontakt, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia. Szybko, skutecznie i z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego zlecenia.


Warszawa – Serwis komputerowy z dojazdem 24/7 – Terminy „od ręki”, szybkie naprawy! – Szybko pokonamy każdą nagłą awarię! – Dojazd – Szybko rozwiążemy Twój problem z PC

KREDENS – sklepy z porcelaną i artykułami dla domu – Warszawa Jupiter, Warszawa CH Janki, Sklep Górczewska, strona www.kredensik.pl

Pana Tomasza Pajączkowskiego, właściciela firmy OpenService znamy od ośmiu lat. Przez ten czas każdy komputer w naszej firmie i domu został przez niego „namaszczony”. Były sprawy drobne typu jak przestawić klawiaturę z niemieckojęzycznej na angielskojęzyczną ale były tez poważne typu złożenie całego komputera. Tych drugich było znacznie więcej. Pan Tomasz dał się poznać jako naprawdę rzetelny fachowiec. Zawsze poważnie podchodził do zgłaszanego problemu i natychmiast reagował. Często w drobnych sprawach podpowiadał sposób rozwiązania przez telefon lub mailem. W chwili obecnej pełni bieżącą opiekę nad naszymi komputerami, na bieżąco je modernizuje lub naprawia. Przy czym, co ważne ma umiarkowane ceny.
Napisanie tej referencji to dla nas prawdziwa przyjemność, bo jesteśmy autentycznie zadowoleni z usług Pana Tomasza. Firmę OpenService rekomendujemy jako solidną i godną zaufania.
Renata i Krzysztof Gińko,
REGI, Warszawa

Federacja Inicjatyw Oświatowych – pozarządowa organizacja non-profit

Referencja-FIO

Federacja Inicjatyw Oświatowych (www.fio.org.pl) jest związkiem stowarzyszeń i fundacji, których celem jest wspieranie aktywności obywatelskiej i przemian w oświacie. Działamy przede wszystkim na rzecz środowisk wiejskich. Aktualnie pracujemy nad projektem „Z Małej Szkoły w Wielki Świat” (rozpoczął się 1 grudnia 2009 r. i potrwa do końca października 2013 r.), mającym na celu wsparcie uczniów w rozwijaniu wybranych kompetencji. Do efektywnej pracy przy Projekcie niezbędna okazała się nam pomoc informatyka. W Federacji, w której znajduje się kilkunastu pracowników, tyle samo komputerów, sieć lokalna, drukarki, musiała pojawić się osoba dbająca o ten sprzęt regularnie, jednocześnie służąca w razie konieczności szybką reakcją na palący problem. Firmę OpenService wybraliśmy spośród kilku kandydatów z którymi przeprowadziliśmy rozmowę wstępną. Okres próbny, pomiędzy 15 stycznia a 30 czerwca 2010r. okazał się czasem, w którym w Fundacji zmieniały się komputery, zmieniali się pracownicy, zmieniła się także sama siedziba. Informatyk pomógł nam w tym czasie m.in.: konfiguracji i przygotowaniu do pracy nowych jednostek, backupie i przenoszeniu danych pomiędzy komputerami, audycie sprzętu i oprogramowania, pełnej konfiguracji i rekonfiguracji sieci w obu siedzibach, odwirusowaniu jednostek, rekonfiguracji i rozbudowie komputerów stacjonarnych i laptopów, oraz innych czynnościach wykraczających poza umowę, jak zakup sprzętu w imieniu Fundacji, pomoc przy przeprowadzce, czy pomoc z prywatnymi komputerami pracowników. Cenimy jego dyspozycyjnośc, stały kontakt telefoniczny i mailowy, praktyczną wiedzę, cierpliwość ale i „pozytywny upór” w rozwiązywaniu niestandardowych problemów z komputerami. Okres próbny firmy OpenService już się skończył, i planujemy dalej współpracować, wierząc w niemniejsze zadowolenie z jej usług, niż do tej pory.

Agencja Aktorsko-Artystyczna SongStudio – organizacja imprez i eventów, www.songstudio.pl


Referencja-SongStudio

Agencja Aktorsko-Artystyczna SongStudio jest liderem w organizacji profesjonalnych imprez i eventów charakteryzujących się znakomitą oprawą i wspaniałymi prowadzącymi. W swojej pracy na codzień wykorzystuje komputery i laptopy, urządzenia sieciowe, Internet, które są często podstawowymi narzędziami pracy dla wszystkich pracowników. Niezwykle istotne jest, aby cały ten system działał bez zarzutu, a w razie awarii aby pomoc była osiągalna właściwie natychmiast. Z Tomaszem Pajączkowskim, początkowo prywatnie jeszcze podczas Jego studiów, a następnie wraz z założoną przez Niego firmą OpenSerevice współpracujemy od ponad 3 lat. W tym czasie korzystaliśmy z usług m.in.: Instalacji systemów, konfiguracji sieci, płynnej zmiany firmy hostingowej, rejestracja i konfiguracja domen, zwalczania wirusów komputerowych, rozwiązywania problemów z pod znaku „how to…”, odzyskiwania zapomnianych haseł, budowy i aktualizacji strony internetowej, instalacji oprogramowania, przyspieszania i modernizacji systemów, instalacja i konfiguracja zabezpieczeń. Pan Tomasz jest uchwytny zawsze, i wszędzie. Telefon, email zwykle pozwalają wyjaśnić drobne problemy, a w przypadku poważniejszych awarii sprawnie pojawia się w siedzibie Firmy, lub w prywatnych mieszkaniach pracowników w celu rozwiązania problemu. Często też potrafi pomóc zdalnie, podłączając się na odległość. Będąc zdecydowanie zadowoleni z efektów Jego pracy, z czystym sumieniem rekomendujemy współpracę z firmą OpenService Tomasz Pajączkowski innym osobom, zarówno przedsiębiorstwom jak i osobom prywatnym.

Sklepy NEPTUNEA – sklepy z muszlami morskimi i sztuką afrykańską

Referencja-Neptunea

Pan Tomasz Pajączkowski współpracuje z nami w zakresie opieki informatycznej od 6 lat. W tym czasie świadczył nam usługi w zakresie doradztwa informatycznego, napraw komputerów, konfiguracji sieci oraz częściowo administracji strony www. Będąc elastyczny i dyspozycyjny, reagując szybko, czy to osobiście, telefonicznie czy mailowo, na bieżąco rozwiązywał pojawiające się problemy, odpowiadał na pytania, pomagał zarówno w sprawach drobnych (pytania n/t reklamy w Internecie), jak i dużych (zinformatyzowanie nowopowstałej firmy). Współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo, a p. Tomasz z powierzonych zadań wywiązywał się bezbłędnie i terminowo. Dał się poznac jako człowiek kompetentny, dysponujący szeroka wiedzą n.t. najnowszych rozwiązań technicznych i oprogramowania, a nade wszystko, starający się poznać i reagujący na aktualne oczekiwania klienta w dziedzinie która się zajmuje. Powstanie firmy jest dla nas dobra informacją, gdyz będziemy mogli nadal współpracować z p. Tomaszem na jeszcze lepszych warunkach.

Morgan Carbon Polska – producent elektroszczotek i elementów elektrycznych do ciężkiego sprzętu

Referencja-Morgan

Początkowo na umowę zlecenie, a od pół roku pod szyldem firmy, współpracuje z firmą Morgan Carbon Polska od stycznia 2009r. zajmując się promocja naszej firmy w Internecie za pomocą usługi Google AdWords, zapewnia nam tania i skuteczna reklamę skierowaną bezpośrednio do osób bezpośrednio zainteresowanych naszymi produktami i usługami. Dbając o niskie koszty kampanii, stale kontrolując nadzorowaną reklamę, przyczynia się do wzrostu skuteczności reklamy Morgan Carbon Polska w sieci.

Agencja FACE – management gwiazd TVN oraz TVN24

Referencja-AgencjaFace

Agencja Artystyczna FACE reprezentująca artystów i prezenterów telewizyjnych od kilku lat współpracuje z p. Tomaszem w zakresie szeroko rozumianej opieki informatycznej. Do zadań należy bieżące aktualizowanie strony internetowej, promowanie w Internecie gwiazd reprezentowanych przez agencję (obsluga kampanii reklamowych za pomocą boksów sponsorowanych Google) a także stałe serwisowanie sprzętu komputerowego. szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna, szybkość działania, elastyczność, cierpliwość i umiejętność wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób – to najważniejsze zalety p. Tomasza i jego firmy, usprawniające pracę Agencji Face. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi innym osobom i firmom.

Hurtownia Anin-Dekor – zaopatrzenie sklepów z pamiątkami, hurtownia upominków

Referencja

Pan Tomasz współpracuje z hurtowanią od początku jej powstania, tj od lipca 2009r. Do jego zadań należało zinformatyzowanie hurtowni od podstaw (propozycja konfiguracji sprzętu, zakupy i montaż, zestawienie i przetestowanie całego systemu wraz z oprogramowaniem) oraz spowodowanie zaistnienia firmy w Internecie (pozycjonowanie, reklama). Z zadań tych p. Tomasz wywiązał się bezbłędnie, a ze skonfigurowane go przez niego systemu jesteśmy bardzo zadowoleni. Obecnie firma p. Tomasza świadczy serwis i opiekę informatyczną hurtowni. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni i zamierzamy ja kontynuować.

naprawy-komputerowe-warszawa
Dobry informatyk w Warszawie to skarb. Dziś, kiedy komputery ma każdy z nas, w domu i w pracy, dobrze mieć stały kontakt do specjalisty. Najlepiej takiego, który „prowadzi” Państwa komputer, tak jak lekarz rodzinny „prowadzi” Państwa zdrowie, a zaufany mechanik sprawy z samochodem. Dobry fachowiec, aby sprawnie pomóc, powinien znać „pacjenta”” i historię „choroby”. Dobrze jest więc, by była to na stałe jedna osoba. Różni informatycy preferują różne sposoby działania. Nie twierdzę, że jedne są lepsze, a inne gorsze, ale koncepcji naprawy komputerów jest wiele. Kiedy przy jednym PeCecie pojawiają się różni informatycy z Warszawy, często wykluczają i negują efekty pracy poprzednika, nie dla tego, że była zła, tylko dlatego, że inna od standardów jakie dany serwisant przyjmuje. Dobrze jest więc trzymać się jednego specjalisty.

Informatyk z Warszawy powinien być osobą budzącą zaufanie. Zdarza się, że komputer trzeba zabrać do serwisu, a wtedy dane na nim zawarte są w rękach serwisanta. Specjalista powinien o nie dbać, tworząc przed naprawą kopię zapasową, a także zachowując poufność informacji które podczas naprawy siłą rzeczy będzie musiał na przykład odzyskać. Dobry informatyk powinien swoja pracą zasłużyć na takie zaufanie, jak dobry lekarz czy mechanik, stając się pierwszą osoba kontaktową w wypadku jakiejkolwiek awarii, problemu lub pytania.

Tacy są informatycy OpenService, chętnie staniemy się przyjaciółmi Twojego komputera!


Jeśli szukasz pracy, ta strona jest dla Ciebie.

W obecnej chwili nie poszukujemy aktywnie pracownika, ale z uwagą rozpatrzymy CV i listy motywacyjne osób:

– znających się na naprawie laptopów (wymagane udokumentowane doświadczenie praktyczne), w tym diagnozowanie usterek i naprawa płyt głównych

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon – Śr – Pt:
Dyżur: 9:30-11; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Wt – Czw:
Dyżur: 16-18; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Sob. – Niedz. – święta:
Tak, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy

Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top
Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, zadzwoń teraz na numer 609 804 366. W rozmowie wstępnie zdiagnozujemy problem, przedstawimy sposób i termin jego rozwiązania oraz przybliżony zakres cenowy usługi. Zapraszamy!