Zgłoś problem: 609 804 366

komputerowy-serwis-online

Pomoc komputerowa online, informatyk online

Szczególnie w czasie epidemii Covid-19, oferujemy możliwość zdalnej pomocy online (na odległość, poprzez tzw. połączenie zdalne) w rozwiązaniu problemu z komputerem. Taka internetowa pomoc komputerowa to przede wszystkim wygoda: przyspiesza naprawę oraz obniża koszt usługi, gdyż serwisant nie musi jechać na miejsce awarii, a naprawa zwykle może zacząć się bezpośrednio po kontakcie telefonicznym. Naprawa komputera online jest tak samo skuteczna jak naprawa bezpośrednia. Naprawa zdalna jest usługą płatną z góry, cena od 100zł. Zadzwoń i opisz problem telefonicznie, aby uzyskać dokładną wycenę, lub przeczytaj więcej niżej, bądź jeśli znasz procedurę, przygotuj się od razu pobierając program UltraViewer [TUTAJ].

pomoc-zdalna

Pomoc zdalna polega na podłączeniu się serwisanta do komputera Klienta przez Internet. Klient musi pobrać program dostępny [TUTAJ], aby zainicjować połączenie, które jest jednorazowe, zabezpieczone zmiennym hasłem. Po naprawie serwisant nie ma możliwości ponownego połączenia się z komputerem Klienta bez podania przez Klienta nowego hasła. Klient może też w dowolnej chwili zerwać połączenie i przez cały czas widzi działanie serwisanta – mysz przez niego poruszana przesuwa się na ekranie.

Aby pomoc zdalna mogła być udzielona, komputer musi spełniać łącznie dwa warunki:

– uruchamiać się w trybie normalnym

– łączyć się z Internetem.

Jest to więc idealny sposób na rozwiązywanie problemów z ustawieniami i konfiguracją programów, oczyszczaniem komputera, instalacją sterowników, pocztą, sprawdzeniem zabezpieczeń, aktualizacją systemu, usuwaniem Adware (tzw. reklamiarze, złodzieje wyszukiwarek itp.) oraz wszelkich innych problemów związanych z codziennym wykorzystywaniem generalnie sprawnego komputera lub laptopa.

naprawa-komputera-online

kontakt telefoniczny z Państwa strony i zgłoszenie problemu;

– ocena przez serwisanta, czy problem kwalifikuje się do pomocy zdalnej;

wysyłka przez serwisanta na Państwa adres mailowy podany w rozmowie linku do programu lub pobranie go przez Państwa samodzielnie [TUTAJ]

– wykonanie płatności, najlepszy jest BLIK z aplikacji bankowej, zwany też “przelew na telefon“, lub przelew ekspresowy księgowany w 15 minut (taką opcję posiada każdy bank)

– pobranie, zapisanie, zainstalowanie i uruchomienie programu przez Klienta i przekazanie serwisantowi w rozmowie telefonicznej danych niezbędnych do połączenia wyświetlanych przez program, czyli IDENTYFIKATORA oraz HASŁA. Dane te są jednorazowe i zmieniają się dla każdego połączenia;

– połączenie komputerów i rozpoczęcie naprawy;

– Klient widzi proces naprawy, a na końcu razem z serwisantem weryfikuje czy komputer został naprawiony;

zakończenie połączenia.

naprawa-komputera-przez-internet

1. Podczas całej naprawy zdalnej widzą Państwo co robi serwisant. Cały proces naprawy komputera może być przez Państwa obserwowany, a samo połączenie w dowolnym momencie przerwane.

2. Serwisant nie ma możliwości wznowienia połączenia zdalnego bez ponownego podania przez Klienta hasła, które przy każdym uruchomieniu programu zmienia się.

3. Podczas naprawy Klient może poprosić o utrzymanie kontaktu telefonicznego i żądać wyjaśniania kolejnych kroków naprawy.

  • Naprawa zdalna jest usługą płatną z góry. W sytuacji nierozwiązania problemu, opłata jest zwracana. Na usługę może być wystawiona faktura.
  • Standardowy koszt usługi trwającej do godziny czasu to 100zł
  • Płatność można wykonać najszybciej poprzez aplikację bankową Twojego banku na telefonie, a w niej przez system BLIK lub funkcję “płatność na numer telefonu” 609804366, opcjonalnie ręcznie wykonany przelew ekspresowy na numer konta w mBank: 90114020040000300263965134, OpenService Tomasz Pajączkowski, 
    ul. Iskry 31/2, 01-472 Warszawa

Zapraszamy do korzystania z usługi naprawy komputera poprzez połączenie zdalne.

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon – Śr – Pt:
Dyżur: 10:30-12; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Wt – Czw:
Dyżur: 16-18; reszta dnia: też, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem
Sob. – Niedz. – święta:
Tak, ale zadzwoń wcześniej lub zamów wizytę z dojazdem

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy

Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top
Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, zadzwoń teraz na numer 609 804 366. W rozmowie wstępnie zdiagnozujemy problem, przedstawimy sposób i termin jego rozwiązania oraz przybliżony zakres cenowy usługi. Zapraszamy!