Zgłoś problem: 609 804 366

komputerowy-serwis-online

Pomoc komputerowa online, informatyk online

Oferujemy możliwość zdalnej pomocy online (na odległość) w rozwiązaniu problemu z komputerem. Taka internetowa pomoc komputerowa to przede wszystkim wygoda: przyspiesza naprawę oraz obniża koszt usługi, gdyż serwisant nie musi jechać na miejsce awarii, a naprawa zwykle może zacząć się bezpośrednio po kontakcie telefonicznym. Naprawa komputera online jest tak samo skuteczna jak naprawa bezpośrednia. Naprawa zdalna jest usługą odpłatną przelewem, cena od 50 zł. Opisz problem telefonicznie lub na CHAT-cie, aby uzyskać dokładną wycenę.

pomoc-zdalna

Pomoc zdalna polega na podłączeniu się serwisanta do komputera Klienta przez Internet. Klient musi zainicjować połączenie, które jest szyfrowane i jednorazowe, zabezpieczone zmiennym hasłem. Po naprawie serwisant nie ma możliwości ponownego połączenia się z komputerem Klienta bez podania przez Klienta nowego hasła. Klient może też w dowolnej chwili zerwać połączenie.

Aby pomoc zdalna mogła być udzielona, komputer musi spełniać łącznie dwa warunki:

– uruchamiać się w trybie normalnym

– łączyć się z Internetem.

Jest to więc idealny sposób na rozwiązywanie problemów z ustawieniami i konfiguracją programów, instalacją sterowników, pocztą, sprawdzeniem zabezpieczeń, aktualizacją systemu, usuwaniem Adware (tzw. reklamiarze, złodzieje wyszukiwarek itp.) oraz wszelkich innych problemów związanych z codziennym wykorzystywaniem komputera lub laptopa.

naprawa-komputera-online

kontakt telefoniczny z Państwa strony i zgłoszenie problemu;

– ocena przez serwisanta, czy problem kwalifikuje się do pomocy zdalnej;

wysyłka przez serwisanta na Państwa adres mailowy podany w rozmowie linku do programu, lub przygotowanie komputera do połaczenia zdalnego wg. instrukcji z dołu tej strony;

– pobranie, zapisanie i uruchomienie  programu przez Klienta i przekazanie serwisantowi w rozmowie telefonicznej danych niezbędnych do połączenia wyświetlanych przez program. Dane te są jednorazowe i zmieniają się dla każdego połączenia;

– połączenie komputerów i rozpoczęcie naprawy;

– Klient widzi proces naprawy, a na końcu razem z serwisantem weryfikuje czy komputer został naprawiony;

zakończenie połączenia.

naprawa-komputera-przez-internet

1. Połączenie między komputerami jest połączeniem szyfrowanym. Państwa dane są bezpieczne.

2. Podczas całej naprawy zdalnej widzą Państwo co robi serwisant. Cały proces naprawy komputera może być przez Państwa obserwowany, a samo połączenie w dowolnym momencie przerwane.

3. Serwisant nie ma możliwości wznowienia połączenia zdalnego bez ponownego podania przez Klienta hasła, które przy każdym uruchomieniu programu zmienia się.

4. Podczas naprawy Klient może poprosić o utrzymanie kontaktu telefonicznego i żądać wyjaśniania kolejnych kroków naprawy.

  • Połączenie zdalne odbywa się poprzez program Google Pulpit Zdalny
  • Połączenie wymaga posiadania przeglądarki Chrome. Jeśli jej nie masz, pobierz [TUTAJ], zainstaluj i uruchom. Jeśli już masz uruchomioną (ta strona jest otwarta w Chrome), przejdź do kolejnego punktu.
  • Do Chrome należy zainstalować dodatek (plugin) Pulpit Zdalny. Zrobisz to, klikając [TUTAJ] (strona otworzy się w nowej karcie), i na otwartej stronie klikając przycisk Dodaj Do Chrome. Kliknij go i w kolejnym oknie potwierdź klikając Dodaj Aplikację.
  • Po chwili przycisk „Dodaj Do Chrome” zamieni się na moment n „Sprawdzam”, a po kilku sekundach otworzy się nowe okno z kilkoma aplikacjami, w tym z „Pulpit Zdalny Chrome. Kliknij go.
  • część dalsza instrukcji jest w przygotowaniu

Zapraszamy do korzystania z usługi naprawy komputera poprzez połączenie zdalne.

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon-Sr-Pt:
Zawsze 9:30-11, później na telefon
Wt-Czw:
Od 8 na telefon, zawsze 16-18
Sob-Niedz-św:
Cały dzień na telefon

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy

Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top
Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, zadzwoń teraz na numer 609 804 366. W rozmowie wstępnie zdiagnozujemy problem, przedstawimy sposób i termin jego rozwiązania oraz przybliżony zakres cenowy usługi. Zapraszamy!