Strona w przebudowie. Szybki kontakt: 609-804-366
Zgłoś problem: 609 804 366

BemowoNET to usługa bezpłatnego dostępu do sieci Internet udostępniana przez Urząd Dzielnicy Bemowo w Warszawie. BemowoNET obejmuje już kilka największych osiedli i wciąż się rozrasta. Skorzystać z niej może każdy mieszkaniec Bemowa po uzyskaniu osobistego loginu i hasła – niezbędna jest 5-minutowa wizyta w Punkcie Informacyjnym Urzędu wraz z dowodem osobistym. Szczegóły, w tym regulamin usługi i mapa zasięgu, są dostępne na: www.bemowonet.pl

Do sieci BemowoNET można podłączyć każdy komputer wyposażony w sieciową kartę bezprzewodową (WiFi) – zarówno laptop jak i komputer stacjonarny. Jednak ze względu na specyfikację sieci (duża strata sygnału na przeszkodach, jak mury i ściany), wiele osób może korzystać z tej sieci tylko na zewnątrz budynków, na balkonach, czy bezpośrednio przy oknie, na parapecie itp., lub zmagają się z takimi objawami jak rozłączanie, słaby sygnał, brak zasięgu, zrywanie połączenia.

Nie musi tak jednak być!!

Sygnał sieci BemowoNET można wzmocnić, a dzięki temu zwiększyć zasięg w całym domu. Wymaga to zastosowania specjalnego, niedrogiego urządzenia, tzw. wzmacniacza sygnału (nowe, na gwarancji), w niektórych przypadkach z dodatkową anteną (kiedy sygnał na prawdę jest słaby). W praktyce w 75% przypadków jest to urządzenie stawiane w domu w miejscu o najlepszym sygnale sieci BemowoNET (np. parapet), a jego zadaniem jest odbierać sygnał, wzmacniać go, i rozprzestrzeniać po całym domu jednocześnie. Nasze Pogotowie Internetowe może pomóc, jeśli doświadczasz następujących objawów korzystając z sieci BemowoNET:

brak zasięgu, brak sygnału
za słaby sygnał, zasięg
zanikający sygnał, zasięg
zrywanie połączenia
rozłączanie z siecią BemowoNET
pobieranie adresu sieciowego zakończone niepowodzeniem
zasięg tylko przy oknie
zasięg tylko w jednym miejscu domu/mieszkania

Dla mieszkańców Bemowa usługa wzmocnienia sygnału, w zakres której wchodzi: analiza możliwości technicznych, dobór, kupno i dostarczenie urządzenia, montaż, konfiguracja – to standardowo 80zł. Cena nie zawiera wspomnianego urządzenia i ewentualnej dodatkowej anteny. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły realizacji!

Informujemy, że OpenService nie jest operatorem sieci BemowoNET. Reklamacje dotyczące sieci należy zgłaszać Urzędowi Dzielnicy.

BemowoNET – zwiększanie zasięgu, wzmacnianie sygnału.

bemowonet

SZYBKI KONTAKT :
609 804 366 (24h/7dni)
info@openservice.waw.pl
Gadu-Gadu: 247 106sloneczkoGG

LOKALIZACJA:
Konarskiego 3
(wejście od Powstańców Śląskich)
50m od Ratusza Bemowo
[szczegóły, mapa]

GODZINY OTWARCIA
Pon-Sr-Pt:
Zawsze 9:30-11, później na telefon
Wt-Czw:
Od 8 na telefon, zawsze 16-18
Sob-Niedz-św:
Cały dzień na telefon

REGION DOJAZDU:
Warszawa oraz zachodnie miasta i gminy
Serwisant online: zadaj nam pytanie

Napisz do nas…
Wyślij
Zaproś nas i pozwól sobie pomóc terminowo, pewnie i fachowo.

Szybko rozwiążemy Twój problem z komputerem, laptopem czy siecią pokonując każdą nagłą awarię.

Zadzwoń, pomożemy: 609 804 366 – zapraszamy 7 dni w tygodniu.

Back to Top